Kontakt

Stara Mydlarnia s.c.

Sklep internetowy: e-mail: sklep@mydla.pl

SIEDZIBA FIRMY:
86-005 Białe Błota k. Bydgoszczy, ul. Barwinkowa 27

tel. 52 373 00 06 do 08, fax 52 373 00 06 do 08 wew. 33
e-mail: sekretariat@mydla.pl

 

Księgowość/Sekretariat: kom. 737 586 710

Katarzyna Pepłońska - tel. 52 373 00 06 do 08 w. 20, e-mail: katarzyna.peplonska@staramydlarnia.pl, sekretariat@staramydlarnia.pl

Justyna Grabarska - tel. 52 373 00 06 do 08 w. 21, e-mail: justyna.grabarska@staramydlarnia.pl

 

Reklamacje:

e-mail: reklamacje@staramydlarnia.pl

 

Magazyn:
Monika Kozerska, e-mail: monika.kozerska@staramydlarnia.pl, magazyn@mydla.pl



DZIAŁ SPRZEDAŻY:


Oferta dla salonów SPA:

Monika Szymanek, tel. 52 373 00 06 wew. 23, kom. 609 619 494, e-mail:monika.szymanek@staramydlarnia.pl

 

Oferta dla sklepów partnerskich:
Monika Szymanek, tel. 52 373 00 06 wew. 23, kom. 609 619 494, e-mail: monika.szymanek@staramydlarnia.pl


Oferta dla sklepów franczyzowych:
Agnieszka Kulczyk, tel. 52 373 00 06 do 08 wew. 24, kom. 737 58 60 62, e-mail: agnieszka.kulczyk@staramydlarnia.pl

Agnieszka Lisińska, tel. 52 373 00 06 do 08 w. 22, kom. 781 976 274, e-mail: agnieszka.lisinska@staramydlarnia.pl


Oferta EXPORT:
Agnieszka Lisińska, tel. 52 373 00 06 do 08 wew. 22, kom. 781 976 274, e-mail: agnieszka.lisinska@staramydlarnia.pl



MARKETING:

Paulina Owczarek, tel. 52 373 00 06 do 08 wew. 27, kom. 737 586 711, e-mail: paulina.owczarek@staramydlarnia.pl



SKLEPY FIRMOWE:
Bydgoszcz, ul. Batorego 1, tel. 52 347 8000, e-mail: staramydlarnia@staramydlarnia.pl
Bydgoszcz, ul. Dworcowa 3, tel. 52 340 23 67, e-mail: dworcowa@staramydlarnia.pl




Wiadomość do:
Imię i Nazwisko: *
Telefon: *
Adres e-mail: *
* - pola wymagane
Treść wiadomości: *
« wstecz
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]